Vize campu

"KDE JE VŮLE, TAM JE CESTA"
"Where There’s a Will There’s a Way"

Smyslem a především cílem našeho tréninkového kempu je pracovat s talentovanými gólmany, kteří jsou ochotni svému snu podřídit disciplínu a přidat poctivou a tvrdou práci při tréninku. GOALIE CAMP Petra Mrázka #34 je v roce 2019 určen pro všechny talentované brankáře ročníku 2000 - 2008. Počet brankářů je v zájmu kvality a efektivity tréninků striktně omezen CELKOVÝM a MAXIMÁLNÍM počtem 21 gólmanů. Při výběru a konečné nominaci bude rozhodující pořadí přihlášek a výkonnost brankáře. Brankáři budou trénovat max. ve 3 členných skupinách!!! Při ON-ICE (tréninková jednotka na ledě 75min) bude 7 skupin po 3 brankářích. Na každém stanovišti bude vždy jeden trenér a po celou dobu kempu, všechny tréninky, OSOBNĚ povede Petr Mrázek #34 brankář týmu Carolina Hurricanes. Petr celou tréninkovou jednotku absolvuje v brankářské výstroji. Jako trenéři jsou na každém tréninku, další aktivní brankáři – naši kamarádi, a to i se zkušenostmi z NHL, KHL a ELH. Nedílnou součástí kempu budou i speciální OFF-ICE tréninky na suchu, které budou probíhat před i po ON-ICE a budou pod vedením profesionálních kondičních trenérů Igora Horyla a Martina Horyla, kteří se dlouhodobě věnují této profesi. Služeb našich profesionálních kondičních trenérů si najímají a využívají každoročně v rámci letní přípravy brankáři a hráči NHL, KHL a domácí Extraligy.

Nabízíme Vám prodloužený víkend, kde se osobně setkáte s PETREM MRÁZKEM a co víc, zažijete s ním přímo na ledě opravdu zajímavé a kvalitní tréninky s aktivním a osobním přístupem. Naším prvořadým zájmem je Vás naučit nové věci, které Vás mohou ve Vaší výkonnosti posunout zase o krok dále. Tréninky budou dynamické s maximálně efektivním využitím času, a to jak na ledě, tak na suchu. Ukážeme Vám správné techniky a cviky, a také Vám poradíme, jak a co trénovat i v sezóně v mateřských klubech, kde se v některých případech tréninky brankářů neoprávněni zanedbávají! V rámci GOALIE CAMPU je pro Vás připraven společný mítink, kde se dozvíte vše o správné životosprávě, vhodné stravě a pitném režimu. I proto je jedním z partnerů našeho campu firma Gatorade a Vy v rámci tréninků budete mít příležitost po celou dobu campu vyzkoušet a pít přípravky firmy Gatorade, stejně jako všichni hráči v NHL, protože v současné době používají Gatorade všechny týmy NHL. Budete-li mít zájem, jsme připravení Vám nabídnout individuální tréninkový plán, včetně jídelníčku a vše přesně připravené na míru danému brankáři.

Při večerních společných mítincích, je pro Vás připravena diskuse a autogramiáda s PETREM MRÁZKEM #34, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o cestě do slavné NHL, a také se budete moci zeptat na vše co Vás zajímá. Dalším překvapením pro Vás bude případné setkání s Mariánem Jelínkem, s kterým Petr navázal v roce 2018 úzkou spolupráci. Marián Jelínek je hokejový trenér, který se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Marián Jelínek individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci ( např. Ka.Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další olympionici) a manažery.

V rámci GOALIE CAMPU Petra Mrázka #34 je pro všechny gólmany zajištěno nadstandardní ubytování – v čtyřhvězdičkovém hotelu AVANTI BRNO. Hotel je vedle zimního stadionu a poskytne nám absolutní komfort a pohodlí! A dále kompletní stravování odpovídající potřebám a náročnosti tréninkového procesu. Plná penze začíná ve čtvrtek večeří, v pátek a v sobotu snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře a v neděli končí snídaní. Po celou dobu kempu bude v kabině v rámci “svačin” k dispozici ovoce, různé energetické tyčinky a pitný režim, který bude zajištěn iontovými a výživovými nápoji od firmy GATORADE.