Vize

Vize

KDE JE VŮLE, TAM JE CESTA

Where There's a Will There's a Way

Smyslem a především cílem našeho tréninkového kempu je pracovat s talentovanými gólmany, kteří jsou ochotni svému snu podřídit disciplínu a přidat poctivou a tvrdou práci při tréninku. Počet brankářů a hráčů je v zájmu kvality a efektivity tréninků striktně omezen CELKOVÝM a MAXIMÁLNÍM počtem.

Nabízíme Vám prodloužený víkend, kde se osobně setkáte s PETREM MRÁZKEM a co víc, zažijete s ním přímo na ledě opravdu zajímavé a kvalitní tréninky s aktivním a osobním přístupem. Naším prvořadým zájmem je Vás naučit nové věci, které Vás mohou ve Vaší výkonnosti posunout zase o krok dále.

Tréninky budou dynamické s maximálně efektivním využitím času, a to jak na ledě, tak na suchu. Ukážeme Vám správné techniky a cviky, a také Vám poradíme, jak a co trénovat i v sezóně v mateřských klubech, kde se v některých případech tréninky neoprávněně zanedbávají

Nedílnou součástí kempu budou i speciální OFF-ICE tréninky na suchu, které budou probíhat před i po ON-ICE a budou pod vedením profesionálních kondičních trenérů Igora Horyla a Martina Horyla, kteří se dlouhodobě věnují této profesi. Služeb našich profesionálních kondičních trenérů si najímají a využívají každoročně v rámci letní přípravy brankáři a hráči NHL, KHL a domácí Extraligy, ale špičkový sportovci z jiných sportů

! V rámci GOALIE CAMPU je pro Vás připraven společný mítink, kde se dozvíte vše o správné životosprávě, vhodné stravě a pitném režimu. I proto je jedním z partnerů našeho campu firma Gatorade a Vy v rámci tréninků budete mít příležitost po celou dobu campu vyzkoušet a pít přípravky firmy Gatorade, stejně jako všichni hráči v NHL, protože v současné době používají Gatorade všechny týmy NHL. Budete-li mít zájem, jsme připravení Vám nabídnout individuální tréninkový plán, včetně jídelníčku a vše přesně připravené na míru danému brankáři.

V rámci GOALIE CAMPU Petra Mrázka #34 je pro všechny gólmany zajištěno nadstandardní ubytování – v čtyřhvězdičkovém hotelu AVANTI BRNO. Hotel je vedle zimního stadionu a poskytne nám absolutní komfort a pohodlí! A dále kompletní stravování odpovídající potřebám a náročnosti tréninkového procesu. Plná penze začíná ve čtvrtek večeří, v pátek a v sobotu snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře a v neděli končí snídaní. Po celou dobu kempu bude v kabině v rámci "svačin" k dispozici ovoce, různé energetické tyčinky a pitný režim, který bude zajištěn iontovými a výživovými nápoji od firmy GATORADE.

Při večerních společných mítincích, je pro Vás připravena diskuse a autogramiáda s PETREM MRÁZKEM #34, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o cestě do slavné NHL, a také se budete moci zeptat na vše co Vás zajímá. Dalším překvapením pro Vás bude případné setkání s Mariánem Jelínkem, s kterým Petr navázal v roce 2018 úzkou spolupráci. Marián Jelínek je hokejový trenér, který se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Marián Jelínek individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci (např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další olympionici) a manažery.