Goalie Camp - Petr Mrázek :: GoalieCamp.cz
Petr Mrázek #34

"KDE JE VŮLE, TAM JE CESTA"

"Where There's a Will There's a Way"

Smyslem a především cílem mého tréninkového kempu je osobně pracovat s talentovanými brankáři, kteří jsou ochotni svému snu podřídit disciplínu a přidat poctivou a tvrdou práci při tréninku. Můj camp je v roce 2020 určen pro všechny talentované brankáře ročníku 2001 – 2011.

Náš kemp v roce 2020 dozná několik podstatných a zásadních změn. V letošním roce bude kemp rozšířen až pro 42 brankářů, přičemž zůstane zachován náš individuální přístup, tedy max. 3 brankáři v tréninkové skupině na jednoho profesionálního trenéra. Úplnou novinkou na našem kempu je prohloubení a především propojení spolupráce Petra MRÁZKA s Mariánem JELÍNKEM. Souběžně a doslova "vedle sebe" bude probíhat i kemp pro hráče, který jako hlavní trenér, osobně povede a na ledě odtrénuje Marian JELÍNEK.

Těším se na Vás, protože s Vámi budu po celou dobu kempu, osobně povedu všechny tréninky a budu se snažit Vám předávat své zkušenosti. Pevně věřím, že si společně užijeme i letos spousty srandy a náš GOALIE CAMP Vám pomůže najít cestu, protože:

"WHERE THERE'S A WILL THERE'S A WAY" tedy "KDE JE VŮLE, TAM JE CESTA"

Váš Petr Mrázek #34