Goalie Camp 2020

Goalie Camp 2020

Náš kemp v roce 2020 dozná několik podstatných a zásadních změn:

  • Vyslyšeli jsme Vaše požadavky na rozšíření kempu a v letošním roce bude kemp rozšířen až pro 42 brankářů, přičemž zůstane zachován náš individuální přístup, tedy max. 3 brankáři v tréninkové skupině na jednoho profesionálního trenéra.
  • Úplnou novinkou na našem kempu je prohloubení a především propojení spolupráce Petra MRÁZKA s Mariánem JELÍNKEM. Souběžně a doslova "vedle sebe" bude probíhat i kemp pro hráče, který jako hlavní trenér, osobně povede a na ledě odtrénuje Marian JELÍNEK.

Letošní kemp je ve znamení hesel:

SAVE THE GOAL × SCORE THE GOAL

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ VÝJMEČNÉHO PROJETKTU.

PROPOJÍME TO CO DĚLÁ HOKEJ HOKEJEM.

GOLMANŮM UKÁŽEME JAK VYCHYTAT TY NEJLEPŠÍ ÚTOČNÍKY.

ÚTOČNÍKŮM UKÁŽEME JAK PŘEKONAT TY NEJLEPŠÍ GOLMANY.

NÁM TO DÁVÁ SMYSL – PŘESVĚDČTE SE SAMI.

I v letošním roce se můžete těšit na silný trenérský tým, kde mimo jiné svoji účast přislíbili Martin Nečas sr. – profesionální trenér a také Martin Nečas jr. – spoluhráč Petra Mrázka z Carolina Hurricanes.

Těším se na Vás, protože s Vámi budu po celou dobu kempu, osobně povedu všechny tréninky a budu se snažit Vám předávat své zkušenosti. Pevně věřím, že si společně užijeme i letos spousty srandy a náš GOALIE CAMP Vám pomůže najít cestu, protože:

"WHERE THERE'S A WILL THERE'S A WAY" tedy "KDE JE VŮLE, TAM JE CESTA"

Váš Petr Mrázek #34

V roce 2020 bude letní kemp určen pro všechny talentované brankáře a hráče ročníku 2001 – 2011. Pro golmany bude celý kemp zaměřen na speciální a zásadní disciplínu, kterou je řešení gólových situací v obraném pásmu, především v předbrankovém prostoru a přímo v brankovišti. Společně s aktivní hrou brankáře hokejkou je právě toto alfa a omega dnešního hokeje. Pro hráče bude celý kemp zaměřen na nejdůležitější část hry. Na scoring – na vstřelení gólu a řešení gólových situací v útočném pásmu a v předbrankovém prostoru. Právě úspěšná koncovka je spolu s bruslením to nejdůležitější co rozhoduje o případném vítězství.

Počet brankářů je v zájmu kvality a efektivity tréninků, skutečně a striktně omezen počtem 21 gólmanů = max. 3 brankáři v tréninkové skupině na 1 trenéra, tak abychom golmanům garantovali individuální přístup. Při ON-ICE tréninkové jednotce na ledě, která je na našem kempu né 60, ale 75min (tedy 2,5hodiny "ledu" denně), bude 7 skupin po 3 brankářích. Na každém stanovišti bude vždy jeden trenér a po celou dobu kempu, všechny tréninky, OSOBNĚ povede Petr Mrázek #34 brankář týmu Carolina Hurricanes. Petr celou tréninkovou jednotku absolvuje v brankářské výstroji. Dalšími trenéry jsou na každém tréninku profesionální trenéři a také aktivní brankáři – naši kamarádi, a to i se zkušenostmi z NHL, KHL a ELH.

Počet hráčů bude omezen počtem 24 hráčů na 3 profesionální trenéry. Tréninkové jednotky hráčů budou kombinací týmového tréninku, s individuálními prvky na jednotlivých stanovištích se zaměřením na koncovku a vstřelení gólu. Všechny tréninky připraví a osobně povede Marian Jelínek…. I v letošním roce se můžete těšit na silný trenérský tým, kde mimo jiné svoji účast přislíbili Martin Nečas sr. – profesionální trenér a také Martin Nečas jr. – spoluhráč Petra Mrázka z Carolina Hurricanes.

Nedílnou součástí kempu budou i speciální OFF-ICE tréninky na suchu, které budou probíhat před i po ON-ICE a budou pod vedením profesionálních kondičních trenérů Igora Horyla a Martina Horyla, kteří se dlouhodobě věnují této profesi. Služeb našich profesionálních kondičních trenérů si najímají a využívají každoročně v rámci letní přípravy brankáři a hráči NHL, KHL a domácí Extraligy, ale špičkový sportovci z jiných sportů

Nabízíme Vám prodloužený víkend, kde se osobně setkáte s PETREM MRÁZKEM a co víc, zažijete s ním přímo na ledě opravdu zajímavé a kvalitní tréninky s aktivním a osobním přístupem. Naším prvořadým zájmem je Vás naučit nové věci, které Vás mohou ve Vaší výkonnosti posunout zase o krok dále. Tréninky budou dynamické s maximálně efektivním využitím času, a to jak na ledě, tak na suchu. Ukážeme Vám správné techniky a cviky, a také Vám poradíme, jak a co trénovat i v sezóně v mateřských klubech, kde se v některých případech tréninky brankářů neoprávněni zanedbávají! V rámci GOALIE CAMPU je pro Vás připraven společný mítink, kde se dozvíte vše o správné životosprávě, vhodné stravě a pitném režimu. I proto je jedním z partnerů našeho campu firma Gatorade a Vy v rámci tréninků budete mít příležitost po celou dobu campu vyzkoušet a pít přípravky firmy Gatorade, stejně jako všichni hráči v NHL, protože v současné době používají Gatorade všechny týmy NHL. Budete-li mít zájem, jsme připravení Vám nabídnout individuální tréninkový plán, včetně jídelníčku a vše přesně připravené na míru danému brankáři.

Na večerní mítinky jsme pro Vás i letos připravili velmi zajímavé přednášky s Petrem MRÁZKEM a Marianem JELÍNKEM. Všechny tyto akce budou formou diskusí a to jak mezi Petrem a Marianem, ale i s Vámi brankáři a rodiči, kdy v rámci těchto mítinků se můžete zeptat na vše co Vás zajímá. Ano, na všechny tyto mítinky jste Vy – rodiče, srdečně zváni.

V rámci GOALIE CAMPU Petra Mrázka #34 je pro všechny gólmany zajištěno nadstandardní ubytování – v čtyřhvězdičkovém hotelu AVANTI BRNO. Hotel je vedle zimního stadionu a poskytne nám absolutní komfort a pohodlí! A dále kompletní stravování odpovídající potřebám a náročnosti tréninkového procesu. Plná penze začíná ve čtvrtek večeří, v pátek a v sobotu snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře a v neděli končí snídaní. Po celou dobu kempu bude v kabině v rámci "svačin" k dispozici ovoce, různé energetické tyčinky a pitný režim, který bude zajištěn iontovými a výživovými nápoji od firmy GATORADE.

Těším se na Vás, protože s Vámi budu po celou dobu kempu, osobně povedu všechny tréninky a budu se snažit Vám předávat své zkušenosti. Pevně věřím, že si společně užijeme i letos spousty srandy a náš GOALIE CAMP Vám pomůže najít cestu, protože:
"WHERE THERE'S A WILL THERE'S A WAY" tedy "KDE JE VŮLE, TAM JE CESTA"

 Váš Petr Mrázek #34

GoalieCamp.cz » Goalie Camp 2020